!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Lifestyle

Jak vybrat dárek na svatbu? Máme 5 tipů, co novomanžele zaručeně potěší

12.06.2018
Druhá půlka roku se neúprosně blíží a s ní přichází i množství svateb. Do domácnosti? Designový doplněk? Zážitek? Rozhodování, co vybrat, není vždy jednoduché. Pokud nevíte, jaké dary na oslavu lásky přinést, máme pro vás několik tipů, které novomanželé určitě ocení. Tématicky jsme kategorie zvolili tak, aby výběr dárku, co nejvíce odpovídal dané skupině.
  1. Jsou spolu přes 8 let

Svatba už byla několik let na spadnutí a konečně to přišlo. Vybrat dárek novomanželům, kteří jsou spolu už tak dlouho, není úplná hračka. Z největší pravděpodobností mají domácnost již vybavenou od koupelny po ložnici, tak co s tím? Pokud nechcete dát pouze neosobní peníze v obálce, zkuste darovat zážitek. Co takhle společnou chvíli, při které se naučí dělat sushi? S tím vám jistě poradí v Chefparade.  1. Potkali se nedávno

Mladý vztah jistě potěší designový doplněk, kterým zkrášlí svůj byt. Pokud se rozhodnete pro takovýto dar, zkuste se na okamžik vžít do role novomanželů a jejích životního stylu. Pak určitě nesáhnete vedle, ať už vyberete lampu, obraz nebo třeba vázu. Doplňky do interiéru najdete na 4home.


  1. Pod 30

Nebojte se nestárnoucí klasiky. Pokud se váš svatební pár potkal teprve nedávno, je dost pravděpodobné, že jim v domácnosti bude chybět plno praktických pomocníků. Pokud se rozhodnete pro tuhle variantu dárku, je dobré si dopředu nenápadně oťukat terén, ať se nestane, že stejný dárek donesou i ostatní hosté. Nemusíte se pouštět zrovna do obrovských darů jako je lednička nebo pračka, ale co třeba mixér nebo žehlička? E-beko nabízí velký výběr pomocníků do domácnosti.


  1. 30 a více

Co jste nestihli do 30, tak ... můžete stihnout teď. Připravte novomanželům opravdu originální dárek a roztančete jejich dny. Možná se muži zpočátku budou cukat, ale až zjistí, kolik nové energie přinesl tanec do jejich vztahu, rychle změní názor. Swing nebo salsu je naučí hravě v Centru Tance?  1. 2+1

Často se stává, že ti, co se berou, jsou ve skutečnosti tři. Pokud jdete na svatbu, kde nevěsta čeká miminko, vhodnější dárek než pro dítě nenajdete. Co třeba pořídit designový batoh, do kterého schová nejen mimčo? Bude to kluk nebo holka - barev na výběr je spousta, podívejte se na Feedo.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

4home sleva až 4,9 %
Centrum tance sleva až 3,9 %
E-beko.cz sleva až 3,5 %
Chefparade sleva až 10,5 %
Feedo.cz sleva 7 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook