!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Lifestyle

Už jste vyzkoušeli Paddleboard? Sportovní tipy 2018

14.06.2017
Ať už léto trávíte u vody nebo ve městě, vybrali jsme sporty, které vás nenechají celý den v klidu. Pojďte se s námi ponořit do sportovního šílenství.
  1. Paddleboard je TOP

Surfování nebo kánoe? Nenechte se zmást! Pokud jste se už loni divili nad tím, co za zvláštní plavidla vidíte u vás na rybníku či přehradě, letos tomu nebude jinak. Hitem letošního léta jsou opět paddleboardy. Přestože název zní krkolomně, naučí se na nich během chvíle každý a za ten zážitek to opravdu stojí.


  1. Zpátky do přírody

Zažít tu správnou romantiku není zase tak těžké. Stačí vyjet za město, kde už vás nebudou rušit pouliční lampy, a lehnout si do trávy. A jak se říká, kdo se bojí, nesmí do lesa. Ti odvážnější určitě rádi stráví pod hvězdnou oblohou i celou noc. Protože i letní noci bývají často chladné, měli byste se na tuto výpravu patřičně připravit. Spacáky, karimatky ale i nejrůznější vychytávky najdete na 4camping.cz.
  1. DiscGolf u vás na zahradě

DiscGolf je takový mix mezi golfem a létajícím talířem. Že si to nedokážete představit? Stačí vám k tomu louka nebo park, několik branek, které vypadají podobně jak koše na basketball a trocha té zručnosti. Při DiscGolfu se nikdo nenudí, přesvědčte se sami.


  1. Oživte slávu bedmintonu

Kdo si myslí, že je bedminton jen taková ta hra na zahradu, aby se děti nenudili, tak se pěkně mýlí. bedmintonový míček může letět rychlostí až 493 km/h a i ti, kteří mají menší odpal, se u něho pěkně zapotí. Pokud vás badminton chytne, můžete zkusit také jeho noční obdobu blackminton. Veškeré vybavení na bedminton najdete na Sportobchod.cz.  1. Nestárnoucí klasika

Jak se říká, nikdy není pozdě naučit se něco nového. Třeba se právě vy zamilujete do jízdy na skejtu. A proč ne? Je to rychlý dopravní prostředek, který chytnete do ruky a můžete kamkoliv. Na výběr máte z opravdu velkého množství barev, velikostí i tvarů. Nechcete si poradit od odborníků na sportobchod.cz a projezděte celé léto.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

4camping sleva 5,6 %
SportObchod.cz sleva až 3,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook