!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Lifestyle

Léto u moře aneb co si s sebou přibalit?

04.07.2018
A je to tady zase. Cestovní horečka stoupá a na stole leží seznam věcí, na které nesmíme zapomenout. Abychom vám to ulehčili, vybrali jsme nejdůležitější věci, které se vám budou na pláži hodit.

Chraňte nejen pokožku

Snad nejdůležitější věcí na vašem seznamu (i před plavkami) by měl být opalovací krém. Chránit pokožku před ostrým přímořským sluncem je potřeba a tak je to číslo jedna i na našem seznamu. Další ochranou pomůckou jsou sluneční brýle. Ty se vám budou hodit nejen při cestě na pláž, ale také za volantem auta, když se vydáte objevovat krásy země. Základem každé výbavy je také klobouk a láhev s vodou, abyste zabránili nepříjemným situacím a nemuseli trávit dny na hotelovém pokoji. A konečně přichází řada i na plavky. Ty, ve kterých letos určitě zazáříte najdete na Amoresa.
Pro letní pohodu

Konečně jsme na pláži. Abychom si mohli užít skutečný relax, nesmíme zapomenout na osušku. Barevné, bílé, s potiskem - ať už ta vaše vypadá jakkoliv, je potřeba, aby byla dostatečně velká. S velkou osuškou máte jistotu, že písek nebude po celém povrchu ale jen na okrajích. A co dělat ve chvílích, kdy se nepotápíte pod vlnami? Zkuste své zážitky z dovolené zvěčnit na stránky cestovatelského zápisníku. Takový deník vám pohodu u moře připomene i v zimě.

Když ležíte na pláži, je čas přečíst si knížku, na kterou jste se chystali celý rok. Velký výběr od životopisů po romány najdete na Knihy Dobrovský.Přejeme vám šťastnou dovolenou, plnou slunce a zážitků.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Amoresa sleva až 8,4 %
Butlers sleva až 7 %
DecoDoma sleva až 3,5 %
Knihy Dobrovský sleva 4,9 %
Lavado sleva 4,9 %
ZOOT sleva až 1,4 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook