!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Lifestyle

Léto na chatě aneb jak ho tráví muži vs. ženy

14.06.2018
Chataření je mezi Čechy velmi oblíbené. Ti, kteří se rozhodnou trávit dovolenou v Česku, často odjíždí mimo město právě na chatu. Jak tráví volný čas na chatě muži a jak si své volno užijí naopak ženy? Vybrali jsme několik činností, které vám na chatě zpříjemní odpoledne, ať už dohromady nebo každému zvlášť.

MUŽI a …

RYBAŘENÍ

Ten, kdo nerybaří, nepochopí. Klid a ticho rybníku nebo řeky nejde jen tak za něco vyměnit. Pocit, kdy ryba zatáhne za prut a vy musíte v mžiku zareagovat, je prostě k nezaplacení. Na novou sezónu je třeba se připravit. Nechybí vám ve výbavě něco důležitého? Veškeré vybavení najdete na stránkách Chyť a pusť.
AUTA

Ženy to nechápou, muži je milují. Ano, mluvíme o autech. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi montují a vylepšují svá auta, pak si jistě najdete na ně čas i ve svém volnu. K tomu vám pomohou třeba experti z TorriaCars.


ŽENY a ...

PEČENÍ

Co si budeme povídat, strávit celý den u sporáku není žádná výhra. Když však máte čas, nikám nespěcháte a honí vás chuť na něco dobrého, rázem se čas strávený v kuchyni stane zábavou. Máte na chatě dostatek pekáčků? Vše potřebné zařídí Tescoma.


KNIHA

Čas plyne rychlostí vody, když se začtete do svého oblíbeného titulu. Ať už si vyberete román, detektivku nebo se ponoříte do dějin, kniha je opravdovým přítelem. Skvělé na tom je, že si tuto pohodu můžete užít, i když bude celý týden venku pršet. Už víte, co si přečtete? V knihkupectví Kosmas si zaručeně vyberete.


SPOLEČNĚ ...

na KOLO

Na hrad nebo do pivovaru? Vyberte si správný cíl a vyrašte. Pokud jste vaše kola viděli naposledy v 90. letech, možná je na čase, obměnit “vozový park”. Nové technologie udělají z jízdy na kole opravdový zážitek. Podívejte se na Bikero.
u GRILU

Zapomenout v létě na gril je skoro hřích. Muž rozpálí gril a žena připraví maso, nebo je to u vás naopak? Pokud jste tuto typicky letní činnost ještě nezkusili, tak se rychle podívejte na www.grilovani.cz, kde najdete jak všechno vybavení, tak i recepty na pořádnou hostinu.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Bikero sleva až 4,2 %
Kosmas sleva až 2,8 %
Grilování sleva až 7 %
Chytapust sleva až 5,6 %
Tescoma sleva 5,6 %
TorriaCars sleva až 4,2 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook