!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Design

Oáza přímo uprostřed města. Proměňte svůj balkón k nepoznání

04.07.2018
Teploty se šplhají k tropickým třicítkám a rádi bychom strávili celý den u vody. Pro ty , kteří musí do práce, jsme připravili návod, jak si i ve městě udělat malou relaxační zónu. Nemusíte kvůli tomu cestovat přes půlku města, takovéto místo si vykouzlíte i na vašem balkóně. Pojďme se podívat, jak na to.

Exotika Orientu

Láká vás navštívit země, kde slunce nezapadá? Není potřeba cestovat příliš daleko. Stačí vybrat vhodné doplňky a během jednoho víkendu, zvládnete podobný koutek vytvořit u vás doma. Dřevo, barvy a vzory jsou základem BOHO stylu, který v nás navozuje pocit zážitků z cestování. Doplňte celý styl o vonné tyčinky či aroma lampy a zavřete oči. Věříme, že i po těžkém dni v práci, se vaše starosti rázem rozplynou. Na vhodné doplňky se můžete podívat na 4Home.


I s malým uděláte divy

Říkáte si, že váš balkón je moc malý na to, abyste si na něm vytvořili příjemné posezení? Omyl. Existuje plno závěsných systému, které můžete podle potřeby sklopit, ať už se jedná o stoly nebo židle. Využijte každé místo. Například v rohu balkónu postavte poličky, které poslouží jako odkládací prostor i stůl najednou. Podívejte se třeba na Sconto nábytek.


Pozvěte přátele

K létu neodmyslitelně patří grilování a zahradní párty. Né všichni mají to štěstí, že mohou vylézt z domu rovnou na zahradu. Pokud však je váš balkón o něco větší než jeden metr čtvereční, dokážete uspořádat skvělou akci i u vás v bytě. Myslete minimalisticky a hravě si poradíte jen s pár židlemi, stolem a spoustou květin. Vaši přátelé jistě ocení, když místo židlí rozházíte na zem polštáře a párty může začít. Už jen pořídit gril. Ten seženete na GrilyKrby.


Pokud se chcete více inspirovat, podívejte se na rady a triky na Google, tak jak jsme to udělali i my. Věříme, že si každý najde to svoje.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

4home sleva až 4,9 %
SCONTO sleva 7,7 %
GrilyKrby sleva až 5,6 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook