!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!Vývojová verze webu!!!

Na cestách

Kam na dovolené schovat peníze před zloději? Poradíme vám 4 triky

04.07.2018
Dobrodružství a zážitky neodmyslitelně patří k cestování. A také zloději. Určitě vás už někdy napadlo, kam schovat hotovost tak, aby se k ní nedostal ani ten nejzručnější kapsář. Vytipovali jsme pár předmětů, které máme u sebe a přitom nikdo nebude tušit, že právě tam se skrývají vaše finance. Podívejte se na čtyři triky, které jsme si pro vás připravili a třeba je vyzkoušíte už toto léto.

Trik 1: Hřeben

Tato pomůcka je spíše dívčí záležitost, ale nebojte i na pány se dostane. Ženy toho nosí v kabelkách opravdu hodně a hřeben je jejich častou součástí. Nemusí sloužit jen k úpravě vlasů, ale také jako dobrý trezor pro vaše peníze. Nepředstavujte si teď klasické plastové hřebeny, ale kartáč (ten, co vidíte na obrázku). U většiny z nich jde vysunout látková vrstva s bodlinkami a do prostoru pod ní vložit peníze. Jednoduché a mazané. Takovéto hřebeny najdete například na VMD Drogerii.
Trik 2: Boty

Místo, u kterého zaručeně poznáte, že se vás snaží někdo okrást, jsou boty. Vložte bankovky pod vložku boty a máte vyhráno. Představte si, co by musel zloděj udělat, aby vás v takovémto případě okradl? Tento trik zajisté ocení pánové, kteří neradi u sebe nosí zbytečné krámy. Už máte tenisky na léto, kam schováte peníze? Podívejte se na Footshop.


Trik 3: Rtěnka

Snad každé ženě se doma válí skoro prázdná rtěnka. Pokud se ji chystáte vyhodit, vězte, že to není dobrý nápad. Tuba od rtěnky vám také poslouží jako skvělá skrýš. Stačí ji vyčistit papírovým kapesníkem, smotat bankovky do ruličky a vsunout do prázdné tuby. Použijte starou tubu jako trezor a na NOTINO si kupte novou.Trik 4: Mobil

V dnešní době, kdy na každém kroku děláme selfie nebo hledáme cestu, je mobil nejhlídanějším prvkem celé dovolené. Stále ho máme na očích a na rušných místech si jej pečlivě střežíme. Zasuňte bankovky pod kryt mobilu a máte vyhráno. Určitě není dobré mít na cestách všechny peníze na jednom místě a tak můžete naše triky pro větší bezpečí nakombinovat.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Footshop sleva až 3,5 %
VMD-drogerie sleva až 2,5 %
NOTINO sleva 7 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook